Internet Banking

Přihlášení do int. bankovnictví:

Instrukce a bezpečnost

Kontakty

Peněžní dům
Havlíčkova 1221
Uherské Hradiště

Tel.: +420 575 753 053

Po-Pá: 8.00-17.00 hod.

Kontakty podrobně

Napište nám

 

Další členský vklad

Peněžní dům, spořitelní družstvo nabízí možnost získání dalších členských vkladů a tím získání vyššího podílu na základním kapitálu Peněžního domu, spořitelního družstva. Majitelům dalších členských vkladů se nabízí výhodnější podmínky při využívání produktů a služeb Peněžního domu, spořitelního družstva, např. zvýhodněné úročení vkladových produktů.

Členský vklad nespadá do systému pojištění vkladů a členský vklad není úročen. Za členský vklad tedy nenáleží, v případě platební neschopnosti družstevní záložny, náhrada z Garančního systému, protože se v tomto případě jedná o investici do kapitálu Peněžního domu, spořitelního družstva.

Prostřednictvím vyššího členského vkladu  člen získává více hlasovacích práv na členské schůzi. Členská schůze je nejvyšším orgánem PD, který má širokou působnost, např. měnit stanovy, volit a odvolávat členy představenstva, kontrolní komise, úvěrové komise, schvalovat jednací řády všech orgánů PD, schvalovat řádnou, mimořádnou nebo konsolidovanou účetní závěrku, popřípadě mezitímní účetní závěrku a výroční zprávu, rozhodovat o rozdělení zisku nebo úhradě ztráty.

 

 

[ zpět ]

 

 

Copyright © 2002-2010 Peněžní dům, spořitelní družstvo / Všechna práva vyhrazena / webdesign