Internet Banking

Přihlášení do int. bankovnictví:

Instrukce a bezpečnost

Kontakty

Peněžní dům
Havlíčkova 1221
Uherské Hradiště

Tel.: +420 575 753 053

Po-Pá: 8.00-16.30 hod.

Kontakty podrobně

Napište nám

 

Proč Peněžní dům?

Dělí se s Vámi Vaše banka o svůj zisk?

Máte přehled o hospodaření Vaší banky?

Můžete ve své bance spolurozhodovat o otázkách koncepce rozvoje?

Že ne?

Peněžní dům Vám tyto možnosti nabízí.

Jako člen Peněžního domu máte právo na poskytnutí úplných informací o hospodaření Peněžního domu, což v praxi představuje reálnou možnost kontroly činnosti družstva a průběžné sledování směru vývoje družstva. Členové mají právo spolurozhodovat na členské schůzi o základních otázkách koncepce rozvoje Peněžního domu. Služby, které Peněžní dům poskytuje, jsou zaváděny podle potřeb, požadavků a přání členů, čímž se zaručuje operativnost a flexibilita činnosti družstva. Čistý zisk z hospodaření Peněžního domu lze rozdělit mezi členy. O rozdělení zisku rozhoduje členská schůze.

Nabízíme finanční služby, produkty a poradenství jak jednotlivcům, malým podnikům, tak i velkým společnostem.

 

 

Práce se zákazníky jako poslání

V Peněžním domě víme, jak pracovat s našimi členy jako s partnery. Naším cílem je postarat se o Vaše idividuální potřeby a požadavky, předpokládat potenciální obchodní překážky a poslouchat Vaše žádosti. Proto Vám můžeme nabídnout flexibilní a individuální přístup, jednoduché postupy a správná řešení.

Kvalita služeb

Naším nejvyšším zájmem je kvalita služeb, které našim členům poskytujeme. Svým členům nabízíme operativnost, flexibilitu a individuální posuzování jejich potřeb.

Zkušenosti

Působení Peněžního domu, spořitelního družstva na finančním trhu se datuje od roku 1996. Od té doby jsme získali značné obchodní znalosti, které Vám můžeme nabídnout.

 

[ zpět ]

Copyright © 2002-2010 Peněžní dům, spořitelní družstvo / Všechna práva vyhrazena / webdesign